10
Mar
2014
2

Nasz pies ma już rok!

jimmyCo jak co ale udało się nam 🙂 Nasz piesek ma już 12 miesięcy z czego jesteśmy bardzo dumni. Co prawda nie jest to podsumowanie roku bloga, ale mimo wszystko chciałbym podsumować pierwszy roczek naszego malucha.Przede wszystkim mały Shih Tzu, który pojawił się u nas w domu dodał w nim sporo uśmiechu, lecz również nauczył nas dyscypliny, inicjowania krótko i długoterminowych planów czy też najważniejszego – opieki nad psem rasy Shih Tzu, która wbrew pozorom nie jest czymś strasznym, ale jednak podstawowa wiedza na ten temat jest mile widziana. Jako małżeństwo dwojga pracujących ludzi musieliśmy zmienić swoje przyzwyczajenia. Święto jakim jest spanie do granic możliwości w soboty i niedziele musiało się skończyć bo przecież trzeba było wyprowadzać pieska na poranne spacery. Zmieniła się także organizacja naszego tygodnia, gdzie jeśli jest to tylko możliwe, przed pracą odwozimy psa do naszej babci, która w słoneczne dni pozwala Jimmiemu biegać swobodnie po swoim podwórku.

Nasze sceptyczne podejście do weterynarzy się również zmieniło. W ostatnim czasie przynajmniej raz w miesiącu pojawiamy się u zaprzyjaźnionej Pani weterynarz, która obdarowuje nas cennymi radami. Dużo z tych rad zaowocowało w postaci artykułów na Shih Tzu Blogu, co jak widzimy spotkało się ze sporym zainteresowaniem z Waszej strony.

Ten blog to zupełny spontan. Niecały rok temu postanowiłem zacząć gdzieś spisywać wszystkie swoje spostrzeżenia, doświadczenia i przemyślenia dotyczące posiadania (jakby nie było) wymagającego psa rasy Shih Tzu. Pomysł z blogiem okazał się trafny, o czym świadczą chociażby komentarze, polubienia naszego profilu na facebooku czy też powoli rozwijające się forum o psach małych ras.

Nie chciałbym pisać tutaj żadnych większych statystyk, ponieważ to jeszcze nie czas na roczne podsumowanie naszej strony, takie podsumowanie pojawi się za jakiś czas, kiedy blog będzie miał okrągły roczek.

Cóż można chcieć więcej, naszą największą nagrodą jest to, że jesteście z nami, że się udzielacie a to z pewnością pozwala nam na pisanie dalej 🙂

You may also like

Pchła u Shih Tzu – nie lekceważcie tego problemu!
Młody Shih Tzu
Podsumowanie pierwszego roku Bloga :)
Spacer z Shih Tzu, jak często i ile powinien trwać?
Shih Tzu Cena – czyli za co tak na prawdę płacimy

Leave a Reply