6
Maj
2014
2
Młody Shih Tzu

Podsumowanie pierwszego roku Bloga :)

1 maja 2013 roku powstała ta strona, a właściwie został na niej napisany pierwszy post. W niedalekiej przyszłości stworzony został profil facebookowy, który ma na dzień dzisiejszy ponad 660 fanów 🙂Przez ostatnie 12 miesięcy sporo się wydarzyło a ja chciałbym się z Wami podzielić swoim małym sukcesem, którego nie uzyskałbym bez Waszego zaangażowania 🙂 Przejdę więc od razu do danych statystycznych.

Przez rok na blogu zostało napisanych 59 artykułów.

Mieliśmy 170 000 odsłon, co w przełożeniu na miesiące daje średnio 14 166 odsłon czyli 3035 odsłon tygodniowo a to daje nam średnio 433 odsłony dziennie.

Biorąc pod uwagę ostatnie miesiące nasz serwis (no dobra, nie boję się użyć tego słowa 🙂 ) ma odsłon od 1100 do 2000 dziennie.

Blog powstał z myślą o tym by opisywać poczynania naszego pupila od dnia jego zakupu do jego późnej starości, w rezultacie ilość odwiedzin na naszej stronie przerosła nasze najśmielsze oczekiwania a blog zamienił się w serwis z poradami dla właścicieli psów, w szczególności rasy Shih Tzu.

W dniu dzisiejszym poza blogiem o shih tzu, staliśmy się jedną z najczęściej odwiedzanych baz weterynarzy z całego kraju. Ponad to powstało swojego czasu forum dyskusyjne dla właścicieli małych ras psów.

Z wielką przyjemnością musimy podziękować Wam za zaufanie, które zauważamy po chociażby Waszych mailach wysłanych z naszego formularza kontaktowego. Staramy się jak tylko możemy pomagać każdemu swoim doświadczeniem i poradami, w skrajnych przypadkach sami pytamy naszego zaprzyjaźnionego weterynarza jak Wam pomóc. A jeśli sam temat staje się według nas takim, który może dotyczyć szerszego grona naszych czytelników to publikujemy Waszego maila wraz z odpowiedzią na łamach naszego Shih Tzu Bloga.

Facebookowy fanpage Shih Tzu Bloga🙂 Nasza perełka i źródło nie małych inspiracji. Można powiedzieć, że nasza ambona, na której z wielką radością patrzymy, kiedy wpis czy umieszczona fotka dostaje 20-30 czy niekiedy ponad 50 lajków! 🙂 Nigdy się tego nie spodziewaliśmy.

Nie pozostaje nam nic innego tylko życzyć Wam aby Wasze pociechy były zdrowe przez kolejne długie lata a nam samym sobie 🙂 inspiracji i tematów na kolejne artykuły.

Dziękujemy Wam za to, że jesteście z nami!

 

 

 

You may also like

Pchła u Shih Tzu – nie lekceważcie tego problemu!
Spacer z Shih Tzu, jak często i ile powinien trwać?
Nasz pies ma już rok!
Shih Tzu Cena – czyli za co tak na prawdę płacimy

Leave a Reply