28
Gru
2016
1

Shih Tzu to pies dla kobiet?

Przeglądałem właśnie statystyki odwiedzin naszego profilu facebookowego i natknąłem się na ciekawe zjawisko 🙂 Chodzi tutaj o to, kto według statystyk najbardziej upodobał sobie pieski rasy Shih Tzu. Z racji tego, że nasz fanpage posiada aktualnie prawie 700 fanów (stan na 16 maja 2014 roku), można śmiało powiedzieć, że dane z facebooka są wiarygodne.

facebook-fani

Na statystyce widać, że mimo wszystko mężczyźni stanowią większość użytkowników serwisu bo jest to 54%. Shih Tzu Blog ewidentnie jest zawładnięty przez kobiety a najsilniejsza ich grupa to przedział wiekowy 13-44 lata, co można zaobserwować na załączonym wyżej obrazku.

92% kobiet z prawie 700 polubień, hmmm…. i co to niby ma oznaczać 🙂

Z całą pewnością trzeba przyznać, że Shih Tzu to pies kobiecy, nazwę to może troszkę inaczej – Shih Tzu to idealny pies dla kobiet 🙂

Nie chodzi mi tutaj o to, że mężczyzn trzeba w tym momencie stanowczo zdegradować. Przytłaczająca większość płci żeńskiej lubiąca tę małą rasę psów świadczy według mnie o tym, że kobiety nie wstydzą się tych słodziaków 🙂

Facet to facet, nawet jak lubi to nie polubi a jak polubi to będzie się musiał mierzyć z własną dumą, honorem i tym „co koledzy powiedzą jak będę szedł przez miasto z małą, owłosioną kuleczką, a nie daj Boże zalajkuję profil facebooka fanów takich małych stworków” 🙂 Czy tak nie jest? – myślę, że jest i to bardzo.  Mężczyźni mimo to, że lubią to nie polubią bo są stworzeniami, które wolą skrywać swoje uczucia i zachwyty rzeczami, które według nich mogą zostać odebrane dwuznacznie.

Leave a Reply